Stylowe aranżacje

Nie ma produktów idealnych dla każdego. Każdy klient ma specyficzny gust i założenia. Dla tego w tym dziale zamieszczamy zdjęcia najciekawszych naszym zdaniem pomysłów do domu, które spełnią bardzo odmienne założenia i będą odpowiadać różnym gustom. To bardzo pomaga wybrać styl i produkt najbardziej dopasowany do potrzeb konkretnej osoby. Staraliśmy się wybrać takie zdjęcia, które prezentują autentyczne dzieła sztuki użytkowej – aranżacje i produkty dające się zastosować w większości budynków w naszym regionie. Płytki ceramiczne, glazury i gresy będące tematem zdjęć i wizualizacji są w większości wypadków przez nas oferowane. Warto również zwrócić uwagę na oświetlenie, zabudowy, kolory, faktury, mozaiki, a także panele, deski, meble, parkiety, drzwi, sedesy, umywalki, zlewozmywaki, baterie, karnisze, rolety i kominki. Należy zauważyć, że nie wszystkie prezentowane zdjęcia i grafiki są typowymi przykładami omawianych stylów, ale fuzjami różnych stylów zawierających produkty, które określony styl pomogą wytworzyć w państwa mieszkaniu lub domu. Popatrzmy więc na aranżacje i wyobraźmy sobie jak byśmy czuli się w konkretnych wnętrzach. Opisy stylów są subiektywne i nie są podręcznikowym opisem, ale mogą pomóc zrozumieć sens określonych rozwiązań. Aby dobrze zrealizować wnętrze w określonym stylu zapraszamy do architektów lub przy najmniej na wizualizację.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl