Wizualizacje

W tej galerii zamieszczamy przykładowe wizualizacje naszych konsultantów. Niektórzy z nich wykonali w swojej karierze klika tysięcy aranżacji. Poniższe wizualizacje to nie prace dyplomowe, tylko modele autentycznie wykonanych wnętrz w których klienci realizowali swoje założenia przy pomocy wskazówek i sugestii konsultantów. Klienci mieli więc decydujący wpływ na ich charakter. O talencie i sławie naszych konsultantów świadczy to, że obsługujemy klientów z całej Polski północno – wschodniej i całej Litwy. Nasze płytki ceramiczne, gresy, panele, wanny, umywalki, kabiny prysznicowe, meble i armaturę wozimy do Wilna, Kowna, Kłajpedy, Szawli, Druskiennik, Mariampola, Olity, Druskiennik i innych miast kilka razy w tygodniu.

Nie narzucamy klientom własnych pomysłów, ponieważ praca architekta lub dekoratora jest bardziej związana z obsługą klienta o konkretnej osobowości i konkretnym guście, niż kreacją czysto artystycznej wizji. My jedynie sugerujemy najlepsze pomysły i najkorzystniejsze rozwiązania, ponieważ klienci w wielu wypadkach nie orientują się w materii ergonomii i wnętrzarstwa. Nierzadko bywa, że niezidentyfikowane lub nieprzemyślane potrzeby klientów są dla nich barierą w osiągnięciu maksymalnych korzyści. Dla tego sztuką jest wykrycie autentycznych potrzeb klienta lub wytworzenie u klienta nowych potrzeb i pragnień, których przed usługą projektu lub wizualizacji nie miał. To główne zadanie dobrego doradcy. Potrzeby klientów są ważne. Ale doświadczony architekt lub dekorator wie, że takie potrzeby mogą być nieprzemyślane i mogą wynikać z niewiedzy lub braku doświadczenia. Klienci często nie potrafią przewidzieć korzyści które mogą osiągnąć dzięki konkretnym rozwiązaniom. Wielu klientów w ogóle nie wie czego tak na prawdę powinni potrzebować i czego powinni szukać. Odwiedzając nasz salon, wielu klientów wstępnie orientuje się, czego w ogóle powinni potrzebować i czego mogą potrzebować. Nie wszyscy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie aby ocenić czy dane potrzeby są korzystne w konkretnej sytuacji.

Nie istnieją wnętrza optymalne dla każdego. Kuchnia, łazienka, salon lub sypialnia mogą zostać uznane za idealne i optymalne dla żony i zupełnie nie w guście męża. Rozważamy wprowadzenie dodatkowo płatnej usługi mediacji małżeńskiej w celu przekonania męża do argumentów i upodobań żony. Każdy klient kojarzy poszczególne materiały z wspomnieniami i z własnymi doświadczeniami. Kamień może się nam kojarzyć pozytywnie, jeżeli bywamy na wakacjach w ciepłych, górzystych krajach, gdzie jest on ogólnie spotykanym materiałem budowlanym. Ale w naszej nizinnej okolicy kamień w ogóle może się nie specjalnie kojarzyć z materiałem wykończenia wnętrz. Wszyscy klienci mają więc własne odczucia w stosunku do poszczególnych materiałów i rozwiązań stylistycznych. Na szczęście można liczyć na naszą pomoc i profesjonalizm. Każdy doradca wkłada w swoją pracę kawałek własnego życia i doświadczenia. Dla tego każdy architekt i dekorator sam musi napisać swój własny, oryginalny podręcznik projektowania i aranżacji. Aranżacje poszczególnych architektów i dekoratorów są często autentycznymi unikalnymi dziełami sztuki użytkowej. Artysta wkłada w swoją pracę element siebie poprzez akt kreacji konkretnej przestrzeni.

Więcej wizualizacji, które na prawdę mogą inspirować, można obejrzeć w naszych salonach i w naszym zbiorze pomysłów który udostępniamy do wglądu najbardziej wymagającym klientom. O tym jak i w jakim celu robimy takie wizualizacje przeczytaj w dziale „porady”. W ramach wizualizacji możemy umieszczać takie produkty jak płytki ceramiczne, gresy, mozaiki, glazury, deski, panele, parkiety, meble, drzwi, sedesy, umywalki, baterie, zlewozmywaki, kominki, rolety i karnisze, oraz wiele innych produktów.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl