Pomysły do domu

Pomysły do domu – galerie zdjęć.

W poniższych galeriach odnaleźć można najlepsze pomysły do łazienki i salonu a także do kuchni, sypialni i innych pomieszczeń. Nie chodzi tu o aranżacje tylko o produkty. Najlepszych pomysłów stylistycznych i ergonomicznych dostarczają architekci oraz nasi konsultanci w ramach usługi projektu lub wizualizacji. Jeżeli są państwo zainteresowani najlepszymi pomysłami w gotowych pomieszczeniach, zachęcamy do odwiedzenia najciekawszych serwisów internetowych poświęconych projektowaniu i projektom. Grafiki i zdjęcia z katalogów produktowych często prezentują produkt w taki sposób aby aranżacja nie odrywała uwagi od produktu. Zdjęcia fabryczne są przez to skupione na produkcie a nie aranżacji. Celem zdjęć jest więc odnalezienie elementu aranżacji a nie całej aranżacji. Gdyby przeczesywanie oceanu pomysłów jakim jest Internet okazało się to zbyt czasochłonne, zapraszamy do skorzystania z pomocy architektów lub naszej pomocy w naszym salonie. Prezentowane w galeriach produkty takie jak płytki ceramiczne, gresy, glazury, mozaiki, meble, panele, deski, parkiety, drzwi, umywalki, wanny, sedesy, zlewozmywaki, baterie i armaturę, dobrze jest obejrzeć na żywo. Jakości, koloru i faktury nie da się ocenić na podstawie zdjęć, grafiki i wizualizacji.

Zapraszamy więc do architektów i naszych salonów, w celu dobrania pomysłów do łazienki i salonu a także do innych pomieszczeń takich jak kuchnia lub sypialnia. Z codziennej praktyki wiemy, że na własną rękę może zabraknąć państwu czasu, wiedzy i doświadczenia. Dołożymy wszelkich starań, aby łazienka salon, kuchnia, sypialnia lub inne pomieszczenia spełniły wszelkie państwa oczekiwania. Celem udostępnionych na naszej stronie galerii jest sprostanie potrzebom najbardziej wymagających klientów. Znajdujące się w poniższych galeriach zdjęcia i grafiki prezentujące pomysły do łazienki i salonu oraz kuchnie, łazienki, salony, sypialnie ale również pojedyncze płytki ceramiczne, gresy, parkiety, podłogi drewniane, meble, mozaiki, drzwi, wanny, umywalki i baterie. Mają one na celu uzmysłowienie klientom, że w naszej firmie możemy zaoferować niemal wszystkie produkty niemal wszystkich fabryk produkujących płytki ceramiczne, gresy i artykuły wyposażenia wnętrz w Europie. Oznacza to, że jeżeli znajdziecie w prasie, książce lub internecie jakąkolwiek inspirującą aranżację lub pomysł, jesteśmy w stanie go powielić, korzystając z naszej niemal nieograniczonej bazy produktów. W galeriach skupiamy się jednak na wyselekcjonowanej ofercie i prezentujemy płytki polskie, włoskie i hiszpańskie. Zadajemy sobie wiele trudu, aby wyłuskać prawdziwe perły ceramiki i móc je państwu z przyjemnością prezentować. Są to płytki ceramiczne i gresy uznane przez nas za najkorzystniejsze z punktu widzenia ceny, wzornictwa i praktyczności, w swojej kategorii technologicznej.

Prezentowane na zdjęciach produkty i pomysły do łazienki i salonu nie zawsze nadają się do konkretnych wnętrz i zastosowań. Dla tego serdecznie namawiamy do współpracy z architektami lub naszymi konsultantami. Usługa projektu lub wizualizacji wykorzystuje połączenie materiału i pomysłu w jeden finalny produkt końcowy jakim jest łazienka, kuchnia, sypialnia lub salon. Całość daje efekt. Najdroższe produkty mogą wypaść blado w nieprzemyślanej aranżacji. Bez czasochłonnego przygotowania inwestycji, remontu lub wykańczania budynków możemy zafundować sobie, za bardzo duże pieniądze, drogie, nieestetyczne i nieergonomiczne rozwiązania. Dla tego warto skorzystać z wiedzy ekspertów po to, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeżeli ilość zaprezentowanych na naszej stroni propozycji jest przytłaczająca, zachęcamy do skorzystania naszej selekcji produktów dostępnych od ręki. Są to produkty uważane przez nas za optymalne.

Zdjęcia znajdujące się w poniższych galeriach nie zawsze odpowiadają tematowi galerii i nie zawsze prezentują aktualnie produkowane płytki, ceramiczne, gresy, wanny, kabiny, umywalki, drzwi i armaturę. Nie są one ofertą naszej firmy w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W celu otrzymania informacji o cenach, dostępności i ewentualnych terminach realizacji prosimy kontaktować się na nr telefonu podane na zdjęciach. Ze względu na zmiany kursów walut, przy grafikach nie podajemy cen.

Pojawiają się tam zdjęcia produktów o charakterze zbliżonym do tematyki galerii i jest to nasza subiektywna ocena czy dany produkt posiada cechy odpowiednie do umieszczenia go w danej galerii. Opisy umieszczone w poszczególnych galeriach są subiektywne. Kolory płytek różnią się w zależności od użytego światła i ustawień aparatu oraz monitora. Płytkę przed zakupem zawsze należy obejrzeć w wielu typach oświetlenia i dotknąć oraz ustalić czy jej parametry są wystarczające dla danego zastosowania.

 

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z bezpłatnego transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres na terenie miasta w którym mieści się sklep bezpłatnie. Transport poza miasto uzgadniany jest indywidualnie.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całego kraju.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl