Pomysły do domu

Pomysły do domu – galerie zdjęć.

W poniższych galeriach odnaleźć można najlepsze pomysły do łazienki i salonu a także do kuchni, sypialni i innych pomieszczeń. Nie chodzi tu o aranżacje tylko o produkty. Najlepszych pomysłów stylistycznych i ergonomicznych dostarczają architekci oraz nasi konsultanci w ramach usługi projektu lub wizualizacji. Jeżeli są państwo zainteresowani najlepszymi pomysłami w gotowych pomieszczeniach, zachęcamy do odwiedzenia najciekawszych serwisów internetowych poświęconych projektowaniu i projektom. Grafiki i zdjęcia z katalogów produktowych często prezentują produkt w taki sposób aby aranżacja nie odrywała uwagi od produktu. Zdjęcia fabryczne są przez to skupione na produkcie a nie aranżacji. Celem zdjęć jest więc odnalezienie elementu aranżacji a nie całej aranżacji. Gdyby przeczesywanie oceanu pomysłów jakim jest Internet okazało się to zbyt czasochłonne, zapraszamy do skorzystania z pomocy architektów lub naszej pomocy w naszym salonie. Prezentowane w galeriach produkty takie jak płytki ceramiczne, gresy, glazury, mozaiki, meble, panele, deski, parkiety, drzwi, umywalki, wanny, sedesy, zlewozmywaki, baterie i armaturę, dobrze jest obejrzeć na żywo. Jakości, koloru i faktury nie da się ocenić na podstawie zdjęć, grafiki i wizualizacji.

Zapraszamy więc do architektów i naszych salonów, w celu dobrania pomysłów do łazienki i salonu a także do innych pomieszczeń takich jak kuchnia lub sypialnia. Z codziennej praktyki wiemy, że na własną rękę może zabraknąć państwu czasu, wiedzy i doświadczenia. Osoby z wieloletnim doświadczeniem tacy jak architekci i dekoratorzy wnętrz, dysponują rozwiniętą wyobraźnią i świadomością zagrożeń i korzyści jakie wynikają z poszczególnych rozwiązań budowlanych i wnętrzarskich. Nawet klienci obdarzeni talentem dekoratorskim i pasjonaci mody wnętrzarskiej mogą się od nich wiele dowiedzieć i znaleźć u nich źródło inspiracji. Internet może być źródłem wiedzy i inspiracji, ale jest to ocean, z którego czasem trudno jest odłowić najcenniejsze perły designu i sztuki użytkowej. My od wielu lat nieustannie podążamy za najnowszymi trendami ale i tradycją sztuki kreacji przestrzeni. Mamy więc rozwinięty instynkt designerski a nasza wyobraźnia uzbrojona jest w najciekawsze pomysły. Jako fascynaci urządzania i dekorowania wnętrz, dołożymy więc wszelkich starań, aby łazienka salon, kuchnia, sypialnia lub inne pomieszczenia spełniły wszelkie państwa oczekiwania. Celem udostępnionych na naszej stronie galerii jest sprostanie potrzebom najbardziej wymagających klientów. Znajdujące się w poniższych galeriach zdjęcia i grafiki prezentują pomysły do łazienki i salonu oraz kuchnie, łazienki, salony, sypialnie ale również pojedyncze płytki ceramiczne, gresy, parkiety, podłogi drewniane, meble, mozaiki, drzwi, wanny, umywalki i baterie. Mają one na celu uzmysłowienie klientom, że w naszej firmie możemy zaoferować niemal wszystkie produkty niemal wszystkich fabryk produkujących płytki ceramiczne, gresy i artykuły wyposażenia wnętrz w Europie. Oznacza to, że jeżeli znajdziecie w prasie, książce lub internecie jakąkolwiek inspirującą aranżację lub pomysł, jesteśmy w stanie go powielić, korzystając z naszej niemal nieograniczonej bazy produktów. W galeriach skupiamy się jednak na wyselekcjonowanej ofercie i prezentujemy płytki polskie, włoskie i hiszpańskie. Zadajemy sobie wiele trudu, aby wyłuskać prawdziwe perły ceramiki i móc je państwu z przyjemnością prezentować. Są to płytki ceramiczne i gresy uznane przez nas za najkorzystniejsze z punktu widzenia ceny, wzornictwa i praktyczności, w swojej kategorii technologicznej.

Prezentowane na zdjęciach produkty i pomysły do łazienki i salonu nie zawsze nadają się do konkretnych wnętrz i zastosowań. Dla tego serdecznie namawiamy do współpracy z architektami lub naszymi konsultantami. Usługa projektu lub wizualizacji wykorzystuje połączenie materiału i pomysłu w jeden finalny produkt końcowy jakim jest łazienka, kuchnia, sypialnia lub salon. Całość daje efekt. Najdroższe produkty mogą wypaść blado w nieprzemyślanej aranżacji. Bez czasochłonnego przygotowania inwestycji, remontu lub wykańczania budynków możemy zafundować sobie, za bardzo duże pieniądze, drogie, nieestetyczne i nieergonomiczne rozwiązania. Dla tego warto skorzystać z wiedzy ekspertów po to, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeżeli ilość zaprezentowanych na naszej stroni propozycji jest przytłaczająca, zachęcamy do skorzystania naszej selekcji produktów dostępnych od ręki. Są to produkty uważane przez nas za optymalne.

Zdjęcia znajdujące się w poniższych galeriach nie zawsze odpowiadają tematowi galerii i nie zawsze prezentują aktualnie produkowane płytki, ceramiczne, gresy, wanny, kabiny, umywalki, drzwi i armaturę. Nie są one ofertą naszej firmy w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. W celu otrzymania informacji o cenach, dostępności i ewentualnych terminach realizacji prosimy kontaktować się na nr telefonu podane na zdjęciach. Ze względu na zmiany kursów walut, przy grafikach nie podajemy cen. W galeriach pojawiają się zdjęcia produktów o charakterze zbliżonym do tematyki galerii i jest to nasza subiektywna ocena czy dany produkt posiada cechy odpowiednie do umieszczenia go w danej galerii. Opisy umieszczone w poszczególnych galeriach są subiektywne. Kolory płytek różnią się w zależności od użytego światła i ustawień aparatu oraz monitora. Płytkę przed zakupem zawsze należy obejrzeć w wielu typach oświetlenia i dotknąć oraz ustalić czy jej parametry są wystarczające dla danego zastosowania.

 

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl