Wprowadzenie do stylu

Są miejsca w których czujemy się dobrze. Niektóre płytki ceramiczne, gresy ceramika sanitarna, armatura, panele podłogowe, deska podłogowa, dekoracja ściany, meble, wyposażenie wnętrz i elewacje podobają nam się a inne nie. Decydują o tym warunki naturalne i architektoniczne. Niektórzy z nas preferują wieś, inni lubią metropolie. Jedni czują się wspaniale mieszkając w Nowym Jorku, inni nie znoszą betonowych dżungli i najchętniej zamieszkaliby na spokojnej Suwalszczyźnie.  Podobnie, w jednych domach lub budynkach czujemy się dobrze, a w innych źle. Przestrzeń miast ale i konkretnych regionów oddziałuje na nasze samopoczucie i nastrój. Niektórzy uwielbiają uroczy i wytworny, klasycystyczny klimat Paryża, Rzymu i Petersburga, inni wolą bezludne stepy Mongolii, albo wiejski urok Toskanii czy nawet kosmopolityczny i multikulturowy klimat Białegostoku. Nasze percepcja przestrzeni zależy od naszych potrzeb i upodobań. Nie bez znaczenia jest tu nasza kulturalna, regionalna tradycja i kultura materialna. Uwarunkowania naturalne i kulturowe są podstawą stylu życia, a poprzez to również stylu architektonicznego. A wiec jesteśmy całkiem wrażliwi na klimat i styl przestrzeni. Ponadto, czasami przy pomocy stylu chcemy coś zamanifestować lub coś propagować.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl