Styl vintage

Styl vintage to styl męski. Mężczyzna nie lubi sprzątać, a vintage to najbardziej praktyczny styl. Nie myj nic i nie sprzątaj a płytki ceramiczne i gresy same wypięknieją. Poza tym mężczyzna wszystko co ma i wszystko co zarobi na spłatę kredytu przez następnych 10 lat, wyda na samochód, więc na dom nic nie zostanie. Vintage ma więc na celu unikanie komornika. Gdy komornik przyjdzie po kanapę albo po inne meble wtedy gościnnie wpuszczamy go na salony, parzymy kawę i oświadczamy stanowczo: proszę brać co pan chce. Ta kanapa w stylu vintage kosztuje tyle co nowy samochód. Styl vintage pojawił się w latach dziewięćdziesiątych XX w. i wywodzi się z branży odzieżowej. To moda z secondhandów, sprzedających wytarte, ale oryginalne ciuchy. Im bardziej używany tym bardziej pojechany. Byle z wyższej półki i oryginalny. Taki ma duszę i charakter. Nie kupuj więc w sklepie. Idź na pchli targ, do komisu i na wysypisko. A najlepiej nic nie kupuj tylko trochę podniszcz i zdewastuj to co już masz. Oblej benzyną i podpal, oblej kwasem, zrzuć z dziesiątego piętra, a twój zwykły, nudny mebel posiądzie duszę. Weź kij baseballowy i piłę motorową. Zdetonuj pocisk z napalmem. Z jednej kanapy zrób trzy fotele. Jak to zrobić pokaże ci najbardziej kultowy hiszpański stylista Francisco Segarra. Zostawmy dzieci na 15 minut bez opieki. W dziesięć minut zrobią w domu remont w modnym stylu.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl