Styl skandynawski

Styl skandynawski wykreowali projektanci z Danii i Finlandii już w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Ich idee do perfekcji i jeszcze niższej ceny doprowadzili Szwedzi. W Skandynawii jest dużo drewna. Płytki ceramiczne i gresy w stylu skandynawskim to najczęściej imitacje drewna. Styl skandynawski ma charakter antydepresyjny. Nie czujesz winy że wydałeś dużo pieniędzy. Nie masz depresji że zabraknie na waciki, spa, stylistkę rzęs i paznokcie. Ale tak naprawdę nie o to chodzi. Depresja pojawia się gdy jest ciemno. Światło wzmaga endogeniczną produkcje endorfin. Styl skandynawski jest więc widny i jasny. Skandynawskie domki są małe bo ogrzewanie kosztuje i mają duże okna. Ale stylowe skandynawskie wnętrza to nie tylko sklejka, płyta wiórowa i zorza polarna za oknem bez firanki. Skandynawowie tworzyli dzieła nowatorskie, które do dziś nie straciły nic ze swej atrakcyjności. Inspirowali się tradycyjnym rzemiosłem. Forma przedmiotu wynikała z funkcji ale dozwolone były eksperymenty z materiałem. Jeżeli bierzemy droższe skandynawskie meble to są one z reguły wykonane z bielonej sosny. Albo z drogiego drewna i perfekcyjnych ale minimalistycznych detali i okuć. Modne są bielone deski na podłodze i bielone boazerie. Najpopularniejsze są płótna bawełniane i lniane, z których szyje się poszewki, serwety, narzuty. Kiedy się zniszczą, robi się z nich z nich gałgankowe dywaniki. W ramach tej jasnej kolorystyki można na mniejszych powierzchniach pobawić się mocniejszymi kolorami.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl