Styl prowansalski

Styl prowansalski jest dziwny podobnie jak płytki ceramiczne i gresy w stylu prowansalskim. Wszystko co francuskie kojarzy się nam z wyrafinowaniem. Styl prowansalski jest widny, jasny, wygodny, egalitarny, nie podkreślający niczyjego statusu, bezpretensjonalny i prosty. Wydaje się jakby był niefrancuski a najwyżej argentyński. We wnętrzach panuje ciepły i sielski klimat, który sprzyja życiu rodzinnemu i towarzyskiemu. Atmosferę tworzą kolory kojarzące się z jedzeniem: śmietanowe, kremowe, ecru, czekoladowe, bułeczkowe, bagietkowe i serowe, itd. Solidne, drewniane meble wykonywane są tradycyjnymi technikami. Nie brakuje poduszek, glinianych doniczek, jasnych i czystych tkanin, oraz motywów inspirowanych światem przyrody. Stosuje się metaloplastykę, dużo malowanego drewna, dekorowanego ręcznie oraz tynki z mocną fakturą. Dużo sprzętów wytwarza się z giętych malowanych prętów. Jest to coraz modniejszy styl nawet w naszym regionie. Przodują w nim panie ponieważ czytają kobiecą prasę i oglądają francuskie komedie romantyczne. W sielskim stylu prowansalskim urządzony jest Peugeot 607, ale tylko w wersji z jasnymi skórami i beżową tapicerką. Najlepiej jest obszyć mu siedzenia białą lniana tkaniną. Aby podkreślić jego prowansalski styl możemy wstawić na tylnią kanapę kilka jasnych poduszek i parawan z grubego emaliowanego pręta, pokryty białą lniana tkaniną. Na okna możemy powieśić kute żelazne karnisze i jasne lniane zasłony. Jeżeli na półkę za tylnią kanapą wstawimy gliniane doniczki z żonkilami, to musimy trochę uważać przy hamowaniu.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl