Styl minimalistyczny

Minimalizm, funkcjonalizm, Bauhaus. O co chodzi? Jeżeli myślisz że idziesz z czasem, postępem i osiągnięciami, bo zrobisz remont i postawisz na minimalizm, to jesteś w błędzie. Minimalizm ma sto lat. „Mniej znaczy więcej” oraz „forma wynika z funkcji” to hasła, które dały początek funkcjonalizmowi. Zrewolucjonizował on XX-wieczną architekturę, wzornictwo oraz projektowanie wnętrz. Miał charakter kosmopolityczny. Funkcjonalizm uciekał od jakiejkolwiek ornamentyki i jakichkolwiek elementów historii, tradycji i motywów regionalnych, skupiając się na ergonomii i funkcji. Płytki ceramiczne i gresy są w minimalizmie jasne i o delikatnym rysunku. Mogą mieć mocniejszą fakturę lub jakiś fantazyjny geometryczny kształt. Jeżeli chcesz opływać w spokój i ciszę, tak aby myśli mogły swobodnie bujać w obłokach, zastosuj duże przestrzenie i jasne złamane biele. Wpuść dużo światła. Wyrzuć wszystkie graty i wyłącz telewizor. Minimalizm ułatwia introspekcje i medytację. Jest od wieków stosowany przez japońskich buddystów, w ramach japońskiego stylu zen.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl