Styl glamour

Glamour to styl opierający się na iluzjach przepychu i bogactwa. Stworzyła go niechęć do minimalizmu powszechna w początkach XXI wieku. Dekoracyjność płytek ceramicznych, gresów okładzin, mebli i sprzętów góruje nad ich funkcją. Formy często nawiązują do baroku. Dające wrażenie luksusu płytki ceramiczne, gresy a także imitacje szlachetnych materiałów, tworzą pałac na niby. Zestawia się je z nowoczesnymi meblami i sprzętami. Glamour do pewnego stopnia naśladuje styl wenecki, który jest z kolei fuzją stylu arabskiego, tureckiego, gotyckiego, renesansowego, barokowego i bizantyjskiego. Styl wenecki jest bardzo dekoracyjny i używa koloru srebrnego złotego oraz intensywnego błękitnego. Zestawienie połyskującej srebrnej szarości intensywnych mocno połyskujących barw na miękkich tkaninach, i pikowanych tapicerowanych meblach o zaoblonych kształtach, daje jakiś dziwny klimat, który jest często kopiowany w nowoczesnych sypialniach. Jest tam miękko, cicho i powabnie. Dźwięk kroków jest tłumiony przez dekoracyjne zasłony, dywany i meble. W salonach glamour jest trochę trudniejszy, bo jest tam mniej tkanin. Musimy więc zastąpić je mozaikami i misternymi ornamentami.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl