Styl ekologiczny

Ekologiczny to styl który odrzuca produkty stanowiące zagrożenia dla środowiska naturalnego, nawet gdy tylko sam proces produkcji i utylizacji jest dla natury uciążliwy. W tym wypadku preferowane jest rękodzieło. Oznacza to, że wbrew pozorom styl ekologiczny nie jest ekonomiczny. Styl ekologiczny skupia się na ideologii ekologii a nie samych produktach i wzornictwie. Stąd trudno jest wskazać jego stylistyczne zasady. Zasadą jest tu z pewnością użycie wszelkich łatwych do utylizacji materiałów naturalnych, produkowanych w procesach ekologicznie obojętnych. Oznacza to ze we wnętrzach ekologicznych znajdziemy słomę glinę kamień metal drewno i tkaniny naturalne. Nie znajdziemy w nich natomiast plastików, płyty wiórowej i sklejki, czyli materiałów w naszym regionie najtańszych. Płytki ceramiczne i gresy można przerobić na gruz, a gruz na podsypkę. Wielu z nas próbuje podążać za ideami ocalenia przyrody i naturalnej urody naszej planety. Można więc w regionie znaleźć wiele przykładów budownictwa i stylu ekologicznego. Kryteria stylu ekologicznego spełniają wszystkie kryte gontem lub strzechą domy z bala i ze słomy. Tylko takie które można łatwo rozebrać i zutylizować. Ale co zrobić z zabytkami i architektonicznym dziedzictwem kulturowym? Wawel, Wersal, Tadż Mahal, Piramidy? Jak to teraz poddać recyklingowi? Ale po co? One są ekologiczne, ponieważ są perfekcyjnie doskonałe i nie trzeba ich remontować. Każdy remont to kontener śmieci. Kupuj i remontuj więc odpowiedzialnie.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl