Styl angielski wiktoriański

Angielski Wiktoriański to styl tradycyjnej i konserwatywnej rodziny brytyjskiej. Trudno określić która płytka ceramiczna lub gres może pretendować do roli okładziny w wiktoriańskich wnętrzach, ponieważ jest to styl mocno związany z całokształtem pomieszczenia i nie narzuca on specjalnych ograniczeń. Dobrze jeżeli płytki będą imitować szlachetne drewno i wyselekcjonowany kamień. Styl wiktoriański oparty jest on na solidnych meblach, wykonanych najczęściej z drewna wysokiej jakości. Meble są ciężkie, a ich zdobienia przybierają gotyckie formy. We wnętrzach prezentuje się bibeloty i pamiątki rodzinne, mające przypominać o tradycjach rodzinnych i o przodkach. Ważne są duże stoły i wygodne kanapy mające stanowić przestrzeń rodzinnych i towarzyskich spotkań. Wrażenie chłodu eliminuje się miękkimi i wzorzystymi tkaninami. To zdecydowanie drogi i prestiżowy styl. Oglądany nie tylko w telewizji, ale wbrew pozorom dosyć często nieświadomie stosowany w naszych domach. Zbliżony charakterem, ale mniej brytyjski jest wiecznie modny i popularnych w naszym regionie styl gabinetowy. Rozwinął się on w dziewiętnastym wieku ale jego wpływy trwają jeszcze dzisiaj. Styl gabinetowy stawia na ponadczasowe klasyczne formy mebli. Bardzo istotna jest ich solidność, wielopokoleniowość, wygoda i po prostu jakość. Jest to poważny w odczuciu styl, który ma stanowić tło dla spotkań towarzyskich i rodzinnych. Tradycyjne domy są często urządzane na sposób gabinetowy.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl