Efekt kamienia brązowego

Efekt kamienia brązowego można wykorzystać w celu osiągnięcia wrażenia tradycyjnego ciepła i spokoju, lub niekrzykliwej elegancji. Brązowe kamienie to często jedne z najdroższych. Brązowe płytki ceramiczne i gresy imitujące kamień są bardziej ekonomiczne. Naturalny onyx lub daino czy też emperador to najlepsze tło dla perfekcyjnie zadbanego tradycyjnego i konserwatywnego domu. Imitacja kamienia brązowego może je z powodzeniem zastąpić. Jeżeli nie chcemy się silić na oryginalność i nie gonimy za rozgłosem, możemy postawić na efekt kamienia brązowego i dyskretną elegancję. Brązowy kamień świetnie łączy się z beżem. Ale nie koniecznie z beżem. Jeżeli myślisz o brązowym kamieniu to prawdopodobnie nie masz ochoty na eksperymenty. A może jednak pobawić się w artystę? Dziewczyny lubią brąz i słońce o tym wie. Płytki ceramiczne i gresy imitujące brązowy kamień nie są aż tak konserwatywne jak Stonehenge. Można się nimi pobawić, właśnie dla tego że są zobowiązujące. Efekt kamienia brązowego wykorzystano w Hagia Sophia, na Wawelu i w Alhambrze oraz w niemal wszystkich innych zamkach, pałacach i fortecach. Łączenie monumentalnego brązowego kamienia z kojarzącymi się z nowoczesnością akcentami może być wyzwaniem dla osób lubiących ciepło kolorów brązowych i technologicznie zaawansowane materiały z wyższej półki, takie jak szczotkowane złoto, chrom, miedź, srebro i platyna. Do odważnych świat należy. Angus Young z AC/DC do marynarki garniturowej nosił krótkie spodenki i trampki. Dzięki temu kamery zawsze kierowały się w jego stronę. A co jeżeli uda się tobie stworzyć cos ekstra? Uważaj bo zastosowanie przez ciebie efektu kamienia brązowego może zniweczyć wysiłki kreatorów mody i projektantów z najlepszych kobiecych czasopism. Może on po prostu wygląda świetnie i dużo lepiej niż to co pokazują kreatorzy potrzeb. Może gorący brązowy kamień jest dużo bardziej atrakcyjny niż trupio szary beton? Może moda nie nadąża za twoim artystycznym geniuszem i trzeba pójść pod prąd? Czy nie warto uwolnić się od dyktatury dyktatorów mody? Wolność od ciągłego pozowania i panicznego strachu od „a co pomyślą koleżanki z pracy i sąsiadki” to dopiero wolność.

Ale jeżeli moda nie jest twoim konikiem, a ty jesteś rodowitym szlachcicem, nie wypada ci stosować niczego innego niż konserwatywny i klasyczny brązowy kamień. Jeżeli posiadasz w salonie rzeźbiony tron i dwadzieścia ton ręcznie rzeźbionych mebli w stylu wiktoriańskim oraz kolekcję obrazów Rubensa, to tak naprawdę pozostaje ci nic innego jak tylko brązowy parkiet lub brązowy kamień. Szlachectwo zobowiązuje.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl