Styl romantyczny

Romantyczny – to styl który polega na nawiązaniu do historii. Jest to odmiana stylistyczna wpisująca się w postmodernizm. Czyli styl aktualny, świeży i na czasie. Bardziej sexy niż minimalizm. Postmosernistyczny historycyzm ma romantyczny charakter. Lubi wracać do spuścizny, tradycji i osiągnięć naszej cywilizacji. Nawiązanie do historii nie jest już zakazane ale jest wręcz kusząco inspirujące. Nie ważne jest przy tym, jaki styl historyczny nas najbardziej pociąga. Można tu mieszać styl neogotycki neoklasyczny neoromański neorenesansowy czy też neorokoko. Jeżeli mamy słabość do czasów zamierzchłych, pełnych księżniczek, hrabin, rodowitych szlachcianek, arystokratek oraz rycerzy, żołnierzy i kawalerzystów, oraz opowieści o ich romansach i czynach walecznych, to taki styl będzie sprzyjał naszemu dobremu samopoczuciu. Modernistyczna architektura jest przecież taka nudna i bez wyrazu. Kiedyś to były katedry, zamki i pałace! Taki styl karmi naszą dziecięcą wrażliwość na szczegóły oraz bodźce wzrokowe i dotykowe. W zabytki klasyczne, gotyckie i barokowe można się wpatrywać godzinami. Są jak baśniowe kwiaty. Jest jeszcze wiele domów na Suwalszczyźnie, w których czuć nostalgię do mitycznych i baśniowych światów. Dekorujemy domy takimi gadżetami jak broń biała. Szable, miecze, łuki i topory. To gustowna dekoracja salonu do którego teść zaprasza kandydatów na zięcia. Ale czy styl gotycki tak naprawdę nie jest najbardziej oszałamiającym, ekstatycznym i „rozwalającym mózg” stylem? Jaki nowoczesny budynek może dziś czymkolwiek dorównać katedrze Nothe Damme de Reims? Żaden. Żaden.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl