Styl fusion

Fusion jest stylem który powstał jako reakcja na minimalizm. Jest to styl antyminimalistyczny. Co do zasady, miesza się tu wiele stylów tak historycznych jak i współczesnych. Stosuje się mocne kontrasty. W zasadzie wszystkie płytki ceramiczne i gresy nadają się do wnętrz w stylu fusion. Styl ten wykorzystuje ascetyczne tło budowane w oparciu o neutralne barwy, dużo światła i „powietrza”, ale unika wrażenia pustki. Nie wolno tu przesadzić z ilością elementów. Nie przeładowuje się przestrzeni. Sprzęty maja charakter użytkowy i stosuje się je jako wizualne akcenty. Jest to styl wbrew pozorom dosyć trudny w zastosowaniu. Kontrasty i obce stylistycznie elementy trudno jest „dostroić” wizualnie do siebie, tak aby w rzeczywistości do siebie pasowały i dobrze się razem komponowały. To tak jak skomponować udany bukiet z owoców, warzyw, kwiatów, polnych ziół i motocykla Harley Davidson. Jednak wielu ekscentrycznych indywidualistów to potrafi.

Bezpłatna* wizualizacja i doradztwo

Skorzystaj z bezpłatnej usługi wizualizacji i doradztwa. Klienci którzy kupują płytki ceramiczne w firmie Chata 1 mogą poprosić o pomoc konsultantów. Pomoc polega na wprowadzeniu wymiarów pomieszczenia i jego układu do programu komputerowego a następnie rozmieszczeniu różnych produktów i konkretnych płytek na modelu komputerowym w celu możliwie najkorzystniejszego zaaranżowania danego wnętrza.

Całe pomieszczenie ogląda się na 42 calowym ekranie w formie animacji 3D. W czasie wykonywania wizualizacji konsultant może doradzić jakie technologie są optymalne w konkretnych sytuacjach lub pomóc w doborze materiałów bądź kolorów. Może również zaproponować wiele ciekawych rozwiązań i zasugerować jak stworzyć wnętrze w określonym stylu.

Więcej informacji na temat jak i w jakim celu robimy wizualizacje znajduje się w sekcji „porady”

* Dla klientów dokonujących znacznych zakupów do wizualizowanych wnętrz. Szczegóły informacji dostępne są w salonach.

Negocjuj ceny indywidualnie

Jeżeli klient firmy Chata 1 zamierza dokonać większych zakupów lub zakupów wielokrotnych może ubiegać się o rabat lub stały rabat. Rabaty nie dotyczą aktualnych przecen i promocji. Firmy mogą również ubiegać się o płatności terminowe. Wszelkie kwestie dotyczące cen i warunków sprzedaży uzgadnia się na miejscu w sklepie.

Skorzystaj z transportu

Przy większych zakupach firma Chata 1 dostarcza towar pod wskazany adres.

Przy dużych zakupach możliwy jest transport na terenie całej Polski i Litwy.

Salony sprzedaży

Suwałki

ul.Szpitalna 1A
tel:87 566 70 33

Ełk

ul.Kilińskiego 16
tel:87 610 99 01

CHATA 1
Żukowski, Puchalski, Żynda Sp.j.

16-400 Suwałki, ul. Szpitalna 1a
NIP: 844-232-02-14, Regon: 200328480
biuro@chata1.pl